Каремат для сидіння Tactical Seat — 15 mm (39 cm * 32 cm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 39 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴


